قایق بند به جای عایق بند

یکی از دوستان که مثل خودم روستا زاده است , تعریف میکرد که بعد از گرفتن دیپلم در جستجوی کار بودم که یکی از آشنایان که در کارخانه ذوب آهن اصفهان مشغول به کار بود پیغام داد که بیا که برات کار پیدا کردم.
شال و کلاه کردم و از تربت حیدریه رفتم اصفهان نزد آشنایی که قرار بود مرا استخدام کند. ایشان توضیح دادند که تعداد زیادی داوطلب داریم که باید گزینش شوند اما اگر کسی تخصصی داشته باشد استخدامش حتمی است , بنابراین اگر از شما پرسیدند چه کاری بلد هستی بگو من عایق بند هستم البته من هم سفارش شما را کردم ...
در زمان مقرر همراه چند جوان جویای کار وارد اطاق شدیم و سوالات شروع شد وقتی ازمن پرسیدند چه کاری بلد هستی؟ جواب دادم من قایق بندم . با گفتن این حرف همه شروع کردند به خندیدن , پس از چند لحظه پارتی من جمله من را تصحیح کرد و گفت منظورشان عایق بند است. و با این تخصص من استخدام شدم.
نظرتان راجع به پارتی بازی چیست؟

/ 3 نظر / 16 بازدید
ununoctium

پدیده ای که برای دیگران بد است و برای ما خوب!!!![قلب]

فریاد بی صدا

سلام. منم موافقم. اونجایی که برای ما باشه راهیه برای رسیدن ما به اونچه کا واقعاً شایستگیش رو داشتیم. اما اگه در مورد دیگران باشه .... مفت خور ... ! (خودم کلمات بدش رو سانسور کردم) آقا من یه تز بزرگ تو زندگیم دارم اونم اینه که ما ایرانیا بالای منبر هممون مثل همیم. هر کی میره بالای منبر از خدا و پیغمبر و انصاف و عدالت و حق و این چیزا میگه. همین آدم تا میاد پایین به خاطر 50 تا تک تومن آدم هم میکشه. دوباره میره بالای منبر و این ماجرا تکرار میشه. حالا قصد دارم تو یکی از پستهام حسابی در مورد این نظریه تو وبلاگم بنویسم.

Alia

اصولا پارتي بازي كاتاليزوري فوق العاده كارآمد و بدردبخور است.